Dziwnym miejscem byłaby biblioteka bez książek. Nawet w  tej zaginionej nie może zabraknąć tak istotnego elementu. Nie będzie to  przestrzeń do udostępniania różnej maści e-booków. Będziemy za to pisać o książkach i możemy obiecać, że postaramy się, aby nasze teksty, głównie recenzenckie, przybliżały wam pozycje, które będą zasługiwać na większą uwagę. Tak jak w dobrej bibliotece, gdzie pracownik umie doradzić na jaką lekturę tym razem się zdecydować. A czasami postaramy się was przed jakąś książką ostrzec.

Jednym słowem na naszej stronie będziemy zamieszczać recenzje książek, w przyszłości – wywiady z autorami czy relacje z konwentowych spotkań. Mamy nadzieję, że osoby, które zahaczą o Zaginioną Biblioteką znajdę w niej interesujące dla siebie pozycje. I rozgoszczą się na dłużej, przy okazji dzieląc się swoimi opiniami.

Przyjemnej lektury.

This entry was posted on wtorek, Marzec 31st, 2009 and is filed under Ogłoszenia. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze to “Biblioteka i książki”

1. Oj zobaczymy na jak długo wystarczy wam zapału. Portal to dużo roboty mnie bardziej podobał się pomysł z katalogowaniem książek. bo miał większe szanse powodzenia. No chyba, że będą się tutaj pojawiać recenzję z Forum ci jest troszkę bez sensu.Robienie konkurencji Katedrze nie ma tez sensu lepiej się było uzupełniać jak to było w poprzedniej formule Ale życzę powodzenia.

Ps. Pyrkon już się skończył 😉

2. Pewnie, że portal to dużo roboty ale my portalu nie robimy. Nie będziemy konkurować z Katedrą/Esensją/Polterem na newsy a recenzje, można czytać na różnych stronach. Co z resztą sam robię, nie ograniczam się tylko do jednego źródła. Chcemy stworzyć Toudi jak najbardziej profesjonalnego bloga o fantastyce (choć na pewno nie samej fantastyce, a szerzej literaturze) a nie blogoida, który gonił by za newsem.